Власне Виробництво

+38 0969923522

Власне Виробництво

+38 0969923522

Дякуємо Вам що обрали надійну продукцію відомого бренду , трохи вдосконалену нашими майстрами...

Illustration

Керівництво по підключенню переобладнаного теплового насоса 

Наріжний блок

Для підключення теплового насосу звертайтеся до досвідчених фахівців (монтажників кондиціонерів) сантехніків та електриків ми рекомендуємо встановлювати як мінімум 40 см від стіни будинку, для забору повітря . Для того щоб з блоку в зиму під час відтайки добре сходила вода . потрібно передбачити дренаж. Для цього необхідно викопати яму глибиною 30см .шириною 1 метр і довжиною 50 см . на низ постелити агроволокно в 2 шари, засипати 15 см піску і 15 см щебня дрібної фракції. Після цього встановити підставку , можна для красоти використати кору ...(фото1) при необхідності в землю забити штирі і приварити до підставки.

Image placeholder

На фото саморобні стійкаНа підставку встановити блок теплового насоса і провести магістраль до внутрішнього блоку

фабрична стійка

покрита порошковою фарбою

After
Before

Ціна в роздріб 3500грн. Для наших замовників 3000 грн

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ

Обов’язковою умовою коректної роботи теплового насосу є встановлення електричного котла. На обратці якого встановлюють тепловий насос як на тестовому фото.

Illustration

Фільтр сепаратор обовязковий елемент для довговічної роботи Теплового Насоса

ФІЛЬТ СЕПАРАТОР ШЛАМУ

Illustration
Illustration

САМОМОСПУСКНИЙ КЛАПАН

Illustration


ГРУПА БЕЗПЕКИ

Illustration


РОЗШИРЮВАЛЬНИЙ БАЧОК

Illustration

Для 8 кіловатного насоса- ми рекомендуємо котел Тенко економ 4.5 кВт. А для 5.5 кіловатного насоса Тенко економ 3квт. Тепловий насос встановлюється на обратку електричного котла і розводяться в щитку по різних автоматах. ВАЖЛИВО :всі споживачі – Електричний котел. Тепловий насос, Обігрів компресора, водяна помпа повинні бути заживленні незалежно один від одного.При монтажі електричного котла та теплового насосу сантехнік повинен передбачити:РОЗШИРЮВАЛЬНИЙ БАК ,ГРУПУ БЕЗПЕКИ З САМОМСПУСКИНИМ КЛАПАНОМ У САМІЙ ВИЩІЙ ТОЧЦІ СХЕМИ ДЛЯ ТОГО ЩОБ СПУСТИТ ВСЕ ПОВІТРЯ ЗІ СХЕМИ, фільтри, крани з американками, сепаратор шламу(на фото з верху), для довговічності ,а також зручності в майбутній експлуатації, щоб можна було при необхідності не спускаючи воду зняти і почистити фільтр або не знімаючи насос і не спускаючи воду з системи почистити теплообмінник в разі необхідностіВодяна помпа має працювати завжди в третьому максимальному режимі швидкості

     Внутрішній блок 

Illustration

Ми рекомендуємо встановлювати на рівні плеча за допомогою чотирьох кріплень які йдуть в комплекті ( на фото).Після монтажу блока на стіну, між блоками потрібно провести з’єднувальну магістраль.

Illustration

ЕЛЕКТРИКА

Після встановлення наріжного та внутрішнього блоків та з’єднання їх між собою фреоновою магістраллю підключаємо електрикуУвага живлення подається тільки з внутрішнього блоку на зовнішній і ніяк по іншому!!!

НА фото вузел пдключення у внутрішньому блоці

Illustration

Кабель на чотири проводи 2х2.5мм.2 (або на 5 проводів в електролюксі 24)підключаємо в дзеркальному порядку як до наріжного так і до внутрішнього блоку у відповідності проводів (синій- нуль- 1 N, коричневий- фаза- 3 L , чорний провід управління- 2. Жовто зелений земля( значок). На блоках все логічно підписано .фото

Illustration

Двійний тонкий провід 2х0.5мм.2 в наріжному блоці підключаємо до двох проводів які спеціально виведені на колодку підключення кондиціонера. А інший кінець проводів підключаємо в щиток для безперебійного живлення підігріву компресора зимою.( якщо щиток приборів у вас далеко від блоку то подбайте заздалегідь про довжину кабелю.(УВАГА ДВІЙНИ ПРОВІД Є ТІЛЬКИ У ВИПАДКУ КОЛИ МИ ВСТАНОВЛЮЄМО ПІДІГРІВ ПІДДОНА І КОМПРЕСОРА )

Живлення теплового насосу

Живлення теплового насосу обов’язково необхідно підключати тільки через реле напруги на якому є можливість виставити граничні показники . в щитку це може бути (Зубр)на фото або реле в розетку. Показники виставляємо на низ 200вольт на верх 250 вольт. І затримку включення 5 хвилин.Живлення водяної помпи підключаємо обов’язково окремо від теплового насоса, так щоб вони могли працювати незалежно один від одного.Важливо : після підключення до мережі тепловий насос запуститься тільки через 5 хв ,так настроєно.Як що ви живете в дачному товаристві або в регіоні з нестабільним електропостачанням де бувають різкі скачки напруги ,то вам обов'язково потрібен стабілізатор напруги на 3кВт, для того щоб він зміг забеспечити стабільну роботу приладу (ще це може бути гібридний інвертор з акумуляторами)

Фото 1 реле в розетку 

Illustration

     фото 2 реле в щиток

Illustration

МАГІСТРАЛЬ( не постачається в комплекті з насосом)

Illustration

Магістраль повинна бути довжиною мінімум 10 метрів максимум 12 метрів. якщо буде залишок ,накручується кільцем біля блоку на вулиці ,аб там де зручно. Магістраль формується з мідних трубок 1/4 і 1/2 дюйма які одіті в спеціальний спінений утеплювач. Разом з трубками в магістраль вкладаємо два проводи 1) 2х0.5 мм.2. 2) 4х2.5 мм.2. Довжина повинна бути розрахована таким чином щоб з кожної сторони трубки був запас 1,5 метра кабелів. Тобто кабелі повинні бути довшими за трубу на3 метри. З цих двох труб і двох кабелів формуємо магістраль яку обмотуємо спеціальною стрічкою для монтажу труб мгістралі. На кінцях труб після прокладання магістралі і підгонки під виходи з фреонових труб розвальцьовують гайки (постачаються з насосом)потім блоки з’єднують між собою а допомогою труб міцно затискаючи гайками фреонову трасу.ВАЖЛИВО: При підключені фреонової магістралі до внутрішнього блоку вам потрібно переконатися в герметичності теплообмінника. Для його герметичності ми поставляємо його опресованим під тиском .Тому коли будете знімати заглушки з мідних трубок почуєте як під тискомстравиться( пискне)опресований теплообмінник. стрілка на малюнку показує на клапан Шредера(золотнік) яким потрібно стравити тиск в системі на фото.

Illustration

Датчики 

Тепловий насос має два вбудованих датчики .Один з яких є в наріжному блоці під правою опорою блискучий циліндр товщиною 3мм. довжиною 2см. ( потрібно прослідкувати що він був висунутий з отвору на пару см. як на верхніх фото)або на задній стінці ,як на нижньому фото.

Illustration
Illustration

Інший у внутрішньому блоці – це білий чотири метровий кабель який необхідно встановити в кімнаті на рівні очей , по якій ви будете регулювати температуру в будинку. (при необхідності його можна подовжити припаявши точно такий кабель необхідної довжини., полярність не важлива.

Illustration

ПУЛЬТ 

Ми рекомендуємо виставляти на пульті позицію HEAT (тепло) значок сонечка, а режим вентилятора FAN на авто.(фото)Таким чином тепловий насос буде працювати в автоматичному режимі і не потребуватиме зайвого втручання.

Illustration

Для підключення теплового насосу обов'язково звертайтеся до досвідчених фахівців (монтажників кондиціонерів) сантехніків та електриківЩе раз Дякуємо Вам що обрали продукцію відомого бренду , трохи вдосконалену нашими майстрами...

Запуск насоса

Після вакуумації та запуску фреону в систему. Необхідно стравити повітря з системи опалення після монтажу приладів.ВАЖЛИВО: завжди першим включаєте водяну помпу , потім електрокотел , тепловий насос і підігрів (Підігрів повинен бути включений завжди )якщо на вулиці мороз і довго не було світла( блекаут) то спочатку на 20 хвилин ввімкніть підігрів компресор , потім помпу, котел і в останню чергу насос.Електричний котел виставляєте приблизно на температуру +39градусів. (для радіаторів, для теплої підлоги 29градусів , але це приблизні данні бо все визначається в процесі експлуатації)І залишаєте в автоматичному режимі. Це зроблено для того, щоб коли на вулиці різко похолодає і тепловий насос не буде справлятися то йому на допомогу прийде електро котел .так працюють всі теплові насоси у світі.

Made with